بوتکمپ تخصصی تجهیزات دندانپزشکی برای دومین بار برگزار می‌شود.

به دلیل استقبال مهندسین پزشکی، بوتکمپ تخصصی تجهیزات دندانپزشکی برای دومین بار برگزار می‌شود.

بوتکمپ معمولا برای دوره‌های آموزشی فشرده و سرسختی استفاده می‌شود که فرد با شرکت در آن‌ها طی فرآیند منظمی چند روزه، دانشی را در زمینه‌ای مشخص به دست می‌آورد. سپس می‌تواند به صورت حرفه‌ای وارد آن حوزه شود.

با شروع پاندمی کرونا دراین روزها دوره های زیادی درحال برگزاری است. نکته مهم دراین بین توجه به حرفه‌ای گرایی و علمی بودن آموزش هاست، چرا که شرایط کرونا باعث توجه مردم به آموزش شده و نباید این تجربه مفید را با دوره‌های غیراصولی و بدون منابع علمی زایل کرد و به نوعی زدگی برای دانشجویان ایجاد کرد. در بسیاری از دوره‌ها و وبینارها، دانشجو به دلیل ضعف اطلاعات و تجربه محور نبودن ناامید شده و از دوره خارج می‌شوند.

بوتکمپ تخصصی تجهیزات دندانپزشکی با هدف پرورش متخصصین دندانپزشکی شروع شده‌است. در این رویداد دانشجویان آموزش‌های لازم را بصورت تخصصی و در پوزیشن همکار با شرکت ریونیز می‌بینند. سپس به حوزه جذاب تجهیزات دندانپزشکی در شهر و استان خود ورود پیدا می‌کنند.

دوره اول این رویداد در بهمن 99 برگزار شد. در بوتکمپ اول دانشجویانی از کرمان، بهبهان، رشت، زنجان و… مهمان ما بودند.

با توجه به استقبال و درخواست مهندسین پزشکی تصمیم گرفتیم این بوتکمپ را برای دومین بار در سال 1400 اجرا کنیم. شرکت ریونیز ظرفیت این بوت کمپ را “ده نفر” اعلام کرده است. همچون رویداد قبلی شرکت کنندگان پس از مصاحبه وارد رویداد می‌شوند. در پایان رویداد بعنوان عضوی از شرکت ریونیز در شهر و استان خود فعالیتشان را شروع خواهند کرد.

در دومین بوتکمپ دندانپزشکی مهندس مجتبی خشامی نیز در کنار مجموعه ریونیز با کارگاه “بازاریابی و بازارسازی خدمات فنی در تجهیزات پزشکی” جزو مدرسین بوتکمپ خواهد بود.

فراخوان ثبت‌نام در پیج اینستاگرام تمپا به آدرس tmpagroup اعلام میگردد.

 

بازاریابی دیجیتال در دندانپزشکی

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + چهار =

اسکرول به بالا